Профілі ГКС

Будівельний ринок України все більше і більше використовує технології сухого будівництва. У 90-х роках минулого століття на ринку з'явилася пропозиція для будівництва використовувати гіпсокартонні листи. Необхідним елементом збирання конструкції з гіпсокартону є будівельні профілі: профіль стельовий направляючий UD 27, профіль стельовий несучий CD 60.

Гіпсокартонні профілі використовуються у всіх категоріях будівель для формування каркасів різних за конструкцією та призначенням, у тому числі для збірних перегородок, облицювань та підвісних стель. Металеві гіпсокартонні профілі являють собою довгомірні елементи, виконані методом холодної прокатки тонкої сталевого стрічки товщиною 0,30 - 0,65 мм (узгоджується з замовником) на сучасному профілезгинальному обладнанні, що забезпечує високі характеристики гіпсокартонних каркасів. Каркаси в свою чергу є жорсткою основою для кріплення гіпсокартону.

Металеві гіпсокартонні профілі випускаються тільки з оцинкованим покриттям, так як більшість металів схильна до агресивного, руйнуючого впливу навколишнього повітряного середовища. А цинк на повітрі покривається шаром вуглекислого цинку, який захищає його від окислення. Цинкове покриття міцно з'єднане з поверхнею металу, утворюючи ефективний захисний шар, який може бути пошкоджений тільки шляхом впливу на нього концентрованих кислот. Місця розрізів оцинкованих профілів не потребують додаткового захисту від корозії.

Стельовий профіль:
СD60, UD27 (А також НОВИНКА!: полегшений стельовий профіль CD 47, UD 18) довжиною 3 і 4 м.п.
Профіль СD 60 та СD47: має С-подібну форму і призначений для монтажу каркасів підвісних стель або при облицюванні стін. Стінки мають по три гофри, які надають профілю додаткову жорсткість та служать орієнтиром при монтажі. Також профіль має точкову насічку, яка орієнтує шуруп при вгвинчуванні.
Профіль UD 27 і UD 18: має П-подібну форму, виконує допоміжну функцію направляючих для СD профілів. У стінках профілю є отвори, які полегшують його кріплення за допомогою дюбелів.


При необхідності можливе виготовлення нестандартної довжини профілю.

На ТОВ «АР СТАЛЬ» запущена та успішно експлуатується сучасна швидкісна лінія з виробництва комплектуючих для монтажу гіпсокартонних профілів «сухим способом» при монтажі стель, перегородок, фасадних конструкцій - крабів, підвісів (стандартний, вкорочений), з'єднувачів дворівневих, торцевих з'єднувачів, подовжувачів профілів і т.д., не має аналогів в Україні. Продуктивність лінії 60 штук на хвилину.