Армуючий профіль (Армуючі профілі)

В наш час все більше і більше людей віддають перевагу вікнам з полівінілхлориду (ПВХ) дерев’яним вікнам. Головною причиною є вартість вікна. Але вікна з ПВХ профілів, якщо не вжити додаткових заходів, мають такий недолік, як низький модуль пружності (якості тіл відновлювати свою форму та об’єм після припинення дії зовнішніх сил), тобто матеріал ПВХ сам по собі не є жорстким матеріалом, скоріше він є м’яким та придатним до згинання при мінімальному прикладанні зовнішньої сили. Тому профілі з ПВХ потребують обов’язкового підсилення чи армування за допомогою металевих профілів. У кожному ПВХ профілі, який використовується для виготовлення вікон, поряд з кількома маленькими камерами є одна велика камера, яка називається основною. Вона використовується для встановлення всередину підсиленого вкладишу (металевого армуючого профілю). Також пластмасові вироби під дією температури та зовнішніх навантажень змінюють форму, збільшуються чи зменшуються у розмірах та деформуються. У профілях з білого ПВХ, якщо конструктивна довжина деталі рами, стулки чи імпосту перевищує 700-800 мм, встановлення армуючого елементу обов’язкове, а у кольорових профілів обов’язкова завжди, незалежно від довжини, тому-що кольоровий профіль ПВХ нагрівається дуже інтенсивно. Перетин підсилювального вкладишу (армуючи профілів) та товщину стінок розраховують згідно з вимогами статики, зазвичай це відбувається на етапі проектування ПВХ профілю для виготовлення вікон та дверей в лабораторії виробника екструдерів. Армуючий профіль може мати різноманітну форму. Армуючий профіль може мати П-подібну форму чи швелероподібну форму різноманітних розмірів А х В х С, може бути Рівнополицевим та Нерівнополицевим. Може мати форму Неповного квадрату (неповного прямокутного перетину) А х В х С х D. Може мати форму Замкнутого чи Незамкнутого квадрату (прямокутного перетину) А х В х С х D х Е. Товщина стінок також може бути різноманітною у діапазоні від 0,90 до 2,00 мм. Чим більші розміри вікна та дверей, тим товщий армуючий профіль вимагається. Також армуючи профілі використовуються для кріплення у віконному отворі або отворі дверей, та кріплення фурнітури. Повторюючись, наголошуємо, що конкретний вид армуючого профілю та товщину визначає виробник ПВХ профілю, попередньо виконуючи розрахунки при проектуванні, та відповідні випробування. Підсумовуючи, можна зробити висновок, що використання ПВХ профілів в ПВХ конструкціях обов’язково! Нижче наводиться таблиця прикладів армуючи профілів:


На підприємстві встановлено та успішно експлуатується універсальне обладнання, що дозволяє виробляти широкий спектр армуючи профілів. Для виробництва армуючого профілю використовується оцинкована сталь виробництва ММК ім.. Ільіча, ArcelorMittar (Казахстан), та інших виробників. За якістю та технічними характеристиками армуючи профілі ТОВ «АР СТАЛЬ» співставні з закордонними аналогами та успішно використовуються у якості елементів жорсткості для пластикових профілів віконних систем WDS, Witech, OpenTeck, Europe, Gealan, Veka, Rehau, KBE, Venta, Winbau, Aluplast, Artec, Ecoplast, Trocal, Komerling, Schuko та багатьх інших. Ви можете звернутися прямо зараз до нас із запитом на прорахунок вартості Вашого армуючого профілю, надіславши електронною поштою

креслення профілю, який Вам потрібен, вказавши товщину стінок. Ви отримаєто відповідь протягом одного дня. Наша ціна безперечно Вам сподобається. Нижче наводиться список ТМ ПВХ профілів, з якими наша компанія успішно співпрацює.